Oferty pracy

(Запрошуємо на роботу)

U nas pracujesz legalnie, początkowo pracujesz na Oświadczeniu o powierzeniu pracy cudzoziemcowi (zaproszeniu), następnie wyrabiamy dla ciebie Pozwolenie Wojewódzkie, pomożemy Ci złożyć wniosek o kartę pobytu, cenimy naszych lojalnych pracowników, więc nie pobieramy żadnych opłat za pomoc w legalizacji pobytu.

У нас працюєш легально. На початок по Oświadczeniu o powierzeniu pracy cudzoziemcowi (запрошення) потім виготовляємо Pozwolenie Wojewódzkie, допомагаємо скласти wniosek o kartę pobytu .Цінуємо наших працівників і не беремо жодних оплат за допомогу в легалізації.

Aktualnie poszukujemy do pracy:

Pomocniczego robotnika budowlanego

Zakres obowiązków: pomoc przy pracach murarskich, zbrojeniowych, robotach ziemnych oraz pozostałych robotach związanych ze wznoszeniem budynków
Wymgania: niewymagane doświadczenie, oczekujemy sumienności
Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia, konkurencyjna stawka godzinowa, zakwaterowanie, w delegacji pełne wyżywienie

Різноробочий

Обовязки: допомога при праці мулярській, арматурній, земельні та інші роботи повязані з будівництвом
Вимоги: не вимагаємо довіду роботи, хороша організація праці.
Пропонуємо: стабільні умови праці, збільшення ставки оплати , в випадку вірядження надаємо житло і харчування.

Murarza

Zakres obowiązków: samodzielne prace murarskie, zbrojeniowe oraz pozostałe roboty związane ze wznoszeniem budynków
Wymgania: doświadczenie na stanowisku min. 2 lata, dobra organizacja pracy własnej, sumienność

Муляр

Обовязки: мулярські, арматурні та інші будівельні роботи повязані зі зведенням будівель.
Вимоги: досвід роботи 2 роки, хороша організація праці.

Operatora żurawia samojezdnego

Zakres obowiązków: montaż prefabrykatów drewnianych, dojazd żurawiem do miejsca wykonywania pracy.
Wymgania: prawo jazdy kat. C, uprawnienia UDT, brak przeciwwskazań do pracy jako operator żurawia samojezdnego, sumienność, dobra organizacja pracy własnej.
Oferujemy: możliwość zdobycia uprawnień- wymagane co najmniej trzy miesiące praktyki pod nadzorem osoby uprawnionej, stabilne warunki zatrudnienia, konkurencyjna stawka godzinowa, zakwaterowanie, w delegacji pełne wyżywienie.

Оператор крана самохідного

Обовязки: монтаж деревяних панелей, доїзд краном до місця виконання праці
Вимоги: категорія С, дозвіл UDT, без протипоказань до виконання праці як оператор крана самохідного, добросовісність, хороша організація власної праці.
Пропонуємо: можливість виготовлення дозволу UDT при умові пробного терміну 3 місяці, стабільні умови праці, збільшення ставки оплати , в випадку вірядження надаємо житло і харчування.

Zapraszamy do kontaktu

MTW Prokop Tomasz Prokop
ul. Nowa 7, 63-430 Uciechów
NIP:  622-253-57-33
REGON:  300303530

Inwestycje/ Finanse/ Księgowość:
tel. 609 465 909
Kadry/ Rekrutacja:
tel. 661 644 481

tel. 609 944 909
biuro@mtw-prokop.pl